Bez-Registru.cz

Kdo má výpočet čisté mzdy nízký, často hledá půjčky bez registru.

Bez peněz se dnes neobejdeme. jenom díky nim máme určitý životní standard a jenom díky nim můžeme spokojeně žít. Ne každý má ale takový příjem, jaký by si představoval, nebo jaký by mu náležel za odvedenou práci. Samozřejmě i lidé s nízkými příjmy často poptávají půjčky. A velmi často se jedná o ty, které jsou bez registru. Z jakého je to důvodu? Na několik hlavních se podíváme společně.

Nízký výpočet čisté mzdy je spojený s častým odmítnutím v bance. Půjčky bez registru jsou benevolentnější

První důvod je jasný. Pokud už některý poskytovatel nabídne vyřízení bez registru, znamená to, že je ve svém schvalovacím procesu celkem benevolentní. Je samozřejmě pravdou, že dnes musí každý z poskytovatelů prověřit schopnost žadatele peníze splatit a ověřit jeho bonitu. Nikdo ale nezakazuje jakýkoliv individuální přístup, který souvisí s tím, jak jsou případné záznamy v registrech vyhodnoceny. A stejný přístup se může objevit také v rámci posouzení konkrétního měsíčního příjmu. Když ukáže výpočet čisté mzdy malou sumu, nemusí to znamenat zamítnutí žádosti, jako je tomu v bance. Může to znamenat určitou individuální nabídku, stejně jako to může znamenat i to, že bude jenom snížena požadovaná suma a peníze následně mohou být poskytnuty.

Malá čistá mzda může znamenat i to, že je žadatel zapsaný v registrech

Nízká mzda pochopitelně může souviset také s tím, že se konkrétní člověk dostal do různých registrů dlužníků. Z jakého důvodu? Pokud je čistá mzda osoby opravdu nízká, může mít tento člověk často problémy spojené s tím, že nezvládá včas platit všechny své závazky. Může se jednat třeba o platby pojišťovnám, může se jednat o platby za telefon, nebo za energie. A toto všechno jsou firmy a instituce, které mají možnost zapsat člověka do negativní databáze. Ten následně v podstatě nemá jinou možnost, než je úvěr bez registru.