Bez-Registru.cz

Jak vám Ferratum umožní snížit si úroky?

Každá půjčka na našem trhu je pevně spjata s úrokovými sazbami, které samozřejmě musíme platit. Ani Ferratum není výjimkou. Jsou ale možnosti, jak si je snížit. Podívejte se na ně konkrétně.

Nejprve si řekneme něco o úrocích samotných. Jelikož se odvíjejí jak od výše částky, tak i od termínu splatnosti, nelze konkrétně říci, jak velká sazba je. Konkrétní výši i konkrétní informaci o tom, kolik přeplatíte, totiž uvidíte ve chvíli, kdy se rozhodnete se o půjčku požádat. Vše tak můžete upravit tak, aby vám výše úroků a tedy konkrétní přeplacená částka vyhovovala. Jsou ale ještě jiné způsoby toho, jak si jejich výši poměrně snadno snížit. Podívejte se na ně.

Ferratum nabízí bonusový program

O co se jedná? Jde o výhody, které jsou určeny pro všechny klienty této společnosti. Do daného bonusového programu spadáte automaticky a automaticky také získáváte konkrétní odměnu. Ta se počítá z vašich zaplacených úroků ve formě bodů. Ty jsou následně ukládány na váš zákaznický účet. Díky nim vám poté Ferratum umožní si placený úrok snížit. Jak? Jelikož jeden takový bod je alternativou jedné koruny, můžete si konkrétní úrok snížit právě o daný počet bodů, které máte nastřádán na vašem zákaznickém účtu. Jednoduché a rychlé.

Ferratum půjčka může být i zdarma

Druhá možnost je ještě o něco zajímavější, jelikož souvisí s možností získat půjčku zcela zdarma. Máme-li být konkrétní, je tato cesta určena pro všechny, kterým Ferratum půjčka přijde vhod poprvé v životě. Stačí si jenom požádat o sumu 3 000 Kč, která vám bude poskytnuta na dobu 30 kalendářních dní. Žádné jiné podmínky již nejsou a tak i toto je cesta k tomu, jak si úrok zvýhodnit. Dokonce tak, že o této možnosti mluvíme jako o nejvýhodnější půjčce, která aktuálně na našem trhu vůbec může být. Úrok totiž nebude jenom klasicky snížen, jelikož úrok bude nulový!