Bez-Registru.cz

Jak si požádat o kreditní karty Home Credit?

Na co se hodí kreditní karta? Jako úvěr, jako finanční rezerva, stejně jako prostředek k vašim úsporám Poměrně širokou škálu možností dnes nabídne Home Credit. A jak si o ně můžete požádat?

Pozitivem je, že získání kreditní karty rozhodně není nic složitého. Právě naopak. Pokud se podíváme na celý postup, musíme začít tím nejdůležitějším, což je žádost. Tu provedete z pohodlí domova, jednoduše online. Následně už stačí jenom počkat na to, až ji systém zpracuje a až se dostane ke konkrétnímu specialistovi. Ten vám následně zavolá a ještě jednou s vámi probere všechny dostupné možnosti, výhody a nevýhody.

Jaké doklady a dokumenty Home Credit vyžaduje?

Hlavním pozitivem je rozhodně to, že se nemusíte bát složitostí. I když je kreditní karta úvěrovým produktem, ukazuje tento poskytovatel jasnou věc – vyřízení je rychlé a jednoduché. To hlavní, co Home Credit vyžaduje, jsou dva doklady vaší totožnosti. Dále to jsou informace o vašem příjmu. Ten však není nutné dokládat, jelikož stačí identifikační a kontaktní údaje vašeho zaměstnavatele. Pokud podnikáte, jsou to informace z vašeho živnostenského listu. Nic více už není třeba dokládat. Ideální ukázka toho, že získat danou kartu nemusí být nic složitého.

Jak vám HomeCredit doručí smlouvu?

Jakmile je vše ověřeno a schváleno, může dojít k tomu nejdůležitějšímu, čímž je příprava smlouvy. Pro tu nemusíte nikam chodit, ani nemusíte nikoho zvát k sobě domů. Přiveze vám ji kurýr, a to v dohodnutém termínu. Následně ji podepíšete a odešlete zpět do společnosti HomeCredit. Jakmile dorazí zpět, můžete ihned začít naplno využívat danou kartu, která vám byla dodána spolu se smlouvou. A jaké to konkrétně bude? Tu si můžete vybrat s ohledem na vaše potřeby, stejně jako s ohledem na to, kde nejčastěji nakupujete a kde chcete nejvíce šetřit. Možností je několik.