Bez-Registru.cz

Home Credit přináší inovaci – Japonská půjčka je hit

Mnoho lidí již v minulosti využilo půjčku od společnosti Home Credit, která se jmenovala Click Credit. Spokojení klienti se možná zděsí, když zjistí, že tato půjčka již v nabídce není. Děsit se ale není potřeba, protože půjčka Click Credit jen změnila název a je z ní Japonská půjčka. Ačkoliv se může Japonská půjčka zdát jiná, přináší inovace pouze k lepšímu. Oproti půjčce Click Credit si například můžete půjčit podstatně více peněz nebo využít možnost, mít půjčku zcela zdarma.

Ptáte se proč právě název Japonská půjčka? Společnost Home Credit proto podala jasné vysvětlení, tato půjčka je malá jako Bonsaj a rychlá jako Šiskanzen. Pokud budete číst dál, o rychlosti a dalších výhodách této půjčky se přesvědčíte sami.

Japonská půjčka má samé klady

Oproti půjčce Click Credit si nyní můžete půjčit až o dva tisíce korun více. Máte možnost si na měsíc půjčit 4999 Kč anebo si můžete zvolit půjčku na rok, která vám poskytne až 50 000 Kč. Japonská půjčka není nic cizokrajného, čeho byste se měli bát. Společnost Home Credit se v této nové půjčce snaží vycházet klientům co nejvíce vstříc, a to se týká i rychlosti vyřízení žádost. Pokud vám bude půjčka schválena, máte peníze na účtu do deseti minut. Kromě již výše zmíněných výhod, je tu ještě několik dalších. Japonská půjčka je také velice bezpečná, nikde na vás nečeká schovaná rozhodčí doložka a ještě k tomu si berete půjčku od stabilní a velké společnosti, což přináší jistou záruku. Navíc nepotřebujete žádného ručitele ani doklad o příjmu.

Žádost zadáte snadno na webu japonskapujcka.cz

Nikdy nebylo snazší zažádat si o půjčku. Na webu japonskapujcka.cz stačí vyplnit krátkou žádost, která vám zabere jen minutku, samotné schválení také netrvá dlouho a po schválení už jen čekáte na peníze, které přistanou na vašem účtu. Na těchto stránkách se také můžete podrobněji podívat na všechna pravidla a podmínky půjčky.