Bez-Registru.cz

Čím je charakteristická společnost Cofidis?

Nejenom u nás, ale i ve světě není společnost Cofidis žádným nováčkem. Pokud uvažujete nad jejím úvěrem, budou se hodit informace spojené s její historií, ale i s její konkrétní charakteristikou.

Začneme tedy tím nejdůležitějším, čímž je rozhodně historie. Ta se začala psát ve Francii už v roce 1982. Samotný důvod vzniku této společnosti byl ten, aby bylo umožněno pohodlné nakupování v jednom z oblíbených zásilkových obchodů. Postupem času se však produkty začaly neustále vyvíjet, ale vždy byly spojeny právě s oblastí financí jako takových. O tom, co dnes společnost nabídne, se můžeme sami přesvědčit.

Co patří mezí základní nabídku u společnosti Cofidis?

Mezi charakteristiku této společnosti rozhodně musíme zahrnout i nabídku produktů, které jsou u ní k dispozici. Pokud o nich mluvíme, nesmíme zapomínat na možnost nákupu zboží na splátky. Tím to u Cofidis vše začalo a my i nyní máme možnost nakupovat bez peněz. Zapomínat ale nesmíme ani na nabídku půjček. Ta zahrnuje nejenom neúčelové nebankovní úvěry, ale i ty účelové. Poměrně zajímavým typem úvěru je jak partnerská, tak i novomanželská půjčka. Vše doplňuje také nabídka kreditní karty, kterou můžeme využívat třeba jako finanční rezervu.

Dnes nabídne Cofidis půjčky bez registru i v mnoha jiných zemích

Jelikož je tato společnost členem stejnojmenné mezinárodní skupiny, je více než jasné, že své služby nabízí nejenom u nás, ale také v zahraničí. I tam mohou klienti využívat Cofidis půjčky bez registru, stejně jako řadu dalších zajímavých úvěrových produktů. Pokud se podíváme na konkrétní seznam zemí, kde je to možné, figuruje zde jak domovská Francie, tak třeba i Belgie, Itálie nebo Španělsko. Daná finanční skupina je však aktivní také na východě od naší země. Je to třeba Slovensko, stejně jako Maďarsko. Postupně se ale rozšiřuje i do řady dalších zemí.