Bez-Registru.cz

Naše půjčka

Snažíme se vycházet vstříc našim klientům. Pokud se chcete stát jedním z nich, není nic jednoduššího, než si o naši půjčku požádat. Hodit se vám tak budou informace o tom, v čem je zajímavá, výhodná, ale také unikátní.

Naše půjčka nabídne tisíce i miliony

Je jedno, o kolik si chcete požádat. Jelikož chceme pomoci každému klientovi, rozdělili jsme celkovou výši poskytnuté půjčky na několik segmentů. Můžete si tak půjčit sumu pod 4 000 Kč, stejně jako si lze požádat třeba o desetitisíce, nebo statisíce korun. Pro ty, kteří plánují velké investice, máme připraveny sumy i ve výši 3 000 000 Kč. Ty jsou maximem, které je u nás k dispozici.

Naše půjčky mají jednoduché podmínky získání

Nebojte se toho, že byste na jednu z našich půjček nedosáhli. Jelikož spolupracujeme s bankovním i nebankovním segmentem, stejně jako se soukromými poskytovateli, umíme najít produkt i pro vás. Mnohdy stačí pouze vaše plnoletost a platný doklad totožnosti. Nic dalšího, jako třeba dokládání vašeho příjmu, nahlížení do registrů, nebo ověřování vaší bonity není potřeba. A to se pozitivně podepíše i na rychlosti získání.

Vyřízení do 15 minut

Konkrétní délka vyřízení záleží hlavně na typu úvěru, stejně jako na dalších podmínkách a požadavcích, které se mohou vázat k vaší osobě. Protože ale nechceme, aby proces schválení složitý a zdlouhavý, máme řadu věcí automatizovaných. I proto lze v ideálních případech dosáhnout na to, aby byla půjčka vyřízena již do 15 minut od podání vaší žádosti.

Peníze na cokoliv

Že vás nechceme v ničem omezovat, dokládá také fakt, že vám nabízíme peníze skutečně na cokoliv. Je tedy jenom na vás, za co konkrétně je utratíte. Z naší strany nečekejte žádné zákazy nebo příkazy v oblasti využití. Stejně tak nečekejte ani povinnosti toho, dokládat účtenky, faktury, nebo další dokumenty. Nic z toho není potřeba a tak máte při výběru volnou ruku.