Bez-Registru.cz

Časté dotazy na půjčky bez registru

Chcete se o naší půjčce dozvědět další informace? Kontaktujte nás a my jsme připraveni sdělit vám vše, co vás zajímá. Řadu nejčastějších dotazů a jejich odpovědí však naleznete níže. Podívejte se na ně.


Komu je vaše půjčka určena?

Je skutečně pro každého, a to bez rozdílu věku, nebo bez rozdílu příjmu či finanční minulosti. Umíme půjčit pracujícím i podnikatelům, umíme půjčit nezaměstnaným a problémovým klientům, stejně jako umíme půjčit i důchodcům, studentům a matkám na mateřské dovolené. To vše proto, že mnohdy nevyžadujeme příjem, ani nenahlížíme do registrů.

Co je k vyřízení půjčky třeba?

Nezatěžujeme vás řadou formalit, ani vás nezatěžujeme složitou administrativou. Máte-li o naši půjčku zájem, mnohdy stačí splnit dvě hlavní podmínky. Tou první je plnoletost, tedy dosažení osmnácti let věku. Druhou podmínkou je vlastnictví platného občanského průkazu, který využijete během vyplňování žádosti.

Jak rychle získám peníze?

V mnoha případech jsme schopni celou žádost kompletně vyřídit i do 15 minut od odeslání žádosti. Je to dáno propracovaným procesem schvalování, stejně jako benevolentními podmínkami. Konkrétní rychlost je však individuální. Ve všech směrech se ale snažíme o to, vás nezdržovat.

Kolik si lze půjčit?

Škála dostupných financí je opravdu více než zajímavá. Máme-li být konkrétní, není problém půjčit si tisíce, ale i miliony. Ty nejnižší sumy začínají pod hranicí 4 000 Kč. Naopak ty nejvyšší se dotýkají hranice až 3 000 000 Kč. Ve všech případech platí, že naše půjčka je neúčelová.

Jak podat žádost o půjčku?

Samozřejmě z pohodlí vašeho domova, a to jednoduše online. Stačí společně s naším online poradcem procházet jednotlivé kroky celé žádosti a postupně vybírat nebo vyplňovat vše potřebné. Na závěr máte možnost vybrat si z předložených a dostupných produktů, které jsou pro vás k dispozici. Navíc celý proces žádosti nemusí trvat déle, než pár minut.