Bez-Registru.cz

Změny, které mBank zažila v posledních letech

Každá banka na našem trhu by se samozřejmě měla vyvíjet. Proč? Jelikož díky neustálému vývoji může docházet k tomu, že jsou inovovány služby, které tolik využíváme. A čím si prošla mBank?

Tato banka zaujala už v roce 2007, kdy se poprvé objevila na našem, trhu. Jednalo se totiž o banku, která mohla nabídnout služby spojené s nízkými až nulovými cenami, stejně jako se jednalo o banku, kde mohl klient řadu věcí vyřídit sám. Přesto ale neusnula na vavřínech a v nedávné době přišla s několika změnami. Tou hlavní je určitě logo. Nejenom to, ale i celá firemní identita koresponduje s moderními trendy, nabídne svěžest, ale stejně tak i dynamičnost. Tedy vlastnosti, kterými se pyšní i samotná banka.

mBank inovovala také mobilní bankovnictví

Bylo tomu na konci roku 2014, kdy banka přišla s jedinečnou aplikací, kterou nazvala jako banka v mobilu 2.0. ta využívá příjemného grafického rozhraní, je založena na intuitivním a jednoduchém ovládání, stejně jako nabídne vysoký stupeň zabezpečení. Každý klient mBank tak má možnost v rámci této aplikace sledovat svůj účet a jeho zůstatky a pohyby, stejně jako může pohyby i realizovat. To vše jednoduše a kdykoliv. Zajímavou inovací v tomto směru je i možnost zaslání peněz pouze na základě znalosti telefonního čísla druhé osoby.

V rámci mBank.cz je k dispozici i nový internetbanking

Není to jenom nová aplikace spojená s mobilními telefony. Vývojem totiž prošlo i klasické internetové bankovnictví – dnes nejvyužívanější možnost správy účtu. Zde je třeba říci, že na jeho kompletním vývoji se podílelo na 300 zaměstnanců. Jde tedy o skutečně propracovanou variantu správy účtu prostřednictvím počítačů a notebooků. Díky tomu mBank.cz nabídne především desítky zcela nových funkcí, mnohá vylepšení, ale stejně tak i inovativní a intuitivní ovládání. I to je něco, co klienti jistě ocení.