Bez-Registru.cz

V jakých oblastech Era nabízí své služby

Jelikož za touto bankou stojí poměrně významná finanční skupina, znamená to jistoty hlavně v oblasti široké škály nabízených produktů. Pokud o nich uvažujete, zjistěte, na co všechno aktuálně Era cílí.

Základem je klasika, na kterou se zaměříme později. Hned na úvod je totiž lepší zmapovat některé netradiční možnosti, jaké můžeme využít. I když se jedná o banku, můžeme se u ní třeba výhodně pojistit. Nejenom v souvislosti s naším úvěrem, ale i naší osobou či majetkem. Další netradiční oblastí jsou třeba služby spojené se zasíláním finanční hotovosti na konkrétní adresu, možnost využívání internetových plateb s označením PaySec, stejně jako to jsou služby spojené s kontaktními místy Czech Point. Ty se lehce dotýkají právě poboček v podobě pošt.

Nemáte peníze? Era vám půjčí

Klíčovou a rozhodně využívanou oblastní nabízených služeb jsou půjčky. Tedy úvěrové produkty, které můžete využít na cokoliv, dle vašeho uvážení. Kromě základních půjček umí Era nabídnout také ty specifické. O jaké konkrétně se jedná? Samozřejmě máme na mysli hypotéky. Jsou určeny pro každého, kdo si chce splnit sen o vlastním bydlení. Nabídka se neomezuje pouze na možnost si nemovitost koupit, protože je možné si ji také postavit, nebo zrekonstruovat již stojící objekt. A výhody? Vysoké částky, nízký úrok a dlouhá doba splácení.

Využijte Éra přihlášení pro správu vašich účtů

Dále je to další klíčový a základní produkt, který souvisí se správou vašich financí. Jsou to primárně běžné účty, které jsou dostupné jak dospělým klientům, tak i studentům. Zapomínat však nesmíme ani na varianty spořicích účtů. Ty jsou spjaté s možností výhodně a bez rizika zhodnocovat naše peníze. Éra přihlášení umožní i tyto účty v rámci internetbankingu jednoduše sledovat a spravovat. Kdo chce poté zhodnocovat ještě více, tomu banka nabídne možnosti přímých investic. I ty by se daly zařadit právě do oblasti efektivní a výhodné správy peněz.