Bez-Registru.cz

V jaké oblasti produktů Equa bank dominuje?

Jedná se o banku malou a mladou. To ale neznamená, že by nemohla nabídnout poměrně širokou a zajímavou škálu svých produktů. Podívejte se, co může být právě u Equa bank k dispozici.

Určitě přijde hned na úvod vhod informace, že banka aktuálně cílí nejenom na oblast retailového bankovnictví, které je určeno pro běžné občany. Banka totiž nabídne produkty také pro firemní klientelu, což samozřejmě potěší jak drobné živnostníky, tak i větší podnikatele. Sjednat konkrétní produkt přitom nemusí být složité, jelikož to lze nejenom online, ale i na zhruba 50 obchodních místech, které v naší zemi jsou.

Equa bank a oblast úvěrových produktů

Začneme produkty, které se týkají možnosti půjčit si peníze. Tím základním, co je v této oblasti k dispozici, to jsou oblasti půjček. Zde dominují ty neúčelové, určené na cokoliv. Do tohoto segmentu ale patří i oblast jejich refinancování. Dále však může Equa bank splnit mnohým lidem set o vlastním bydlení. Jak? Pomocí výhodné hypotéky, které je také k dispozici. Tu lze čerpat jak na koupi nebo stavbu nemovitosti, tak i na případné rekonstrukce. Zapomínat nesmíme ani na to, že k úvěrům se mohou vázat i výhodné pojistky – i ty banka nabídne.

Bankovní účty a jiné možnosti správy peněz

Do banky však přijdou i klienti, kteří peníze mají a potřebují je spravovat. Pokud je toto i váš případ, můžete se těšit na klasiku, kterou jsou bankovní účty. Ty vyhoví všem, kteří hledají jednoduchou možnost správy svých financí. Tomu, kdo chce peníze také zhodnocovat, banka nabídne i možnost produktů spořicích. Jedná se o alternativu k základním účtům, která však nabídne poměrně zajímavý a pro mnohé jistě příjemný úrok. Navíc garantovaný, bez rizika toho, že by mohlo dojít ke ztrátě vašich finančních prostředků. To je rozdíl oproti investicím, které mohou být v rámci bankovních trhů u některých také dostupné.