Bez-Registru.cz

V čem dnes ČSOB na trhu dominuje?

Není to jenom historie banky a její profil, který bychom měli znát. Pokud se o ni zajímáme a uvažujeme o jejích službách, měli bychom mít přehled i o nich. V čem je dnes dominantní ČSOB?

Začít musíme tím základním. Tím není nic jiného, než klasika v podobě bankovních účtů. Ty dnes mohou používat nejenom občané ekonomicky činní, ale mohou je používat také studenti, děti, nebo i řada podnikatelských subjektů a institucí. S účtem jako takovým následně souvisí i řada doplňkových produktů, kam se řadí třeba možnost platebního styku, stejně jako využívání platebních karet, nebo jednoduché správy přes internetbanking.

ČSOB může naše peníze i zhodnotit

Zatímco na běžných účtech peníze pouze sledujeme, přijímáme a posíláme, můžeme využít i účty spořicí, které už jsou dobrou cestou k efektivnímu zhodnocování. Kromě nich je však ČSOB specialistou i na celou řadu dalších oblastí. K těm bezpečnějším patří třeba termínované vklady, nebo možnost stavebního spoření, nebo životního pojištění a penzijních produktů. Lze však jít také do rizika a využít nabídky produktů, které jsou spojené s podílovými a zajištěnými fondy, nebo s možností pravidelných investic našich prostředků na různých trzích.

CSOB nabídne i výhodné půjčky

Stejně jako můžeme finance spravovat, je můžeme také získat. Jak? Umožní nám to nabídka úvěrových produktů. Těmi lze řešit celou řadu různých věcí. Nejvyhledávanějšími produkty jsou běžné neúčelové půjčky, které lze využívat na cokoliv. Kromě nich ale CSOB přichází také s nabídkou kreditních karet, které mohou sloužit třeba jako finanční rezerva. Díky nabídce hypoték si však můžeme také splnit sen o vlastním bydlení. A je jedno, zda chceme nemovitost kupovat, stavět nebo rekonstruovat. A co je se světem úvěrů spojeno? Hlavně pojistky, které banka nabídne také. Nejenom však pro ochranu výdajů, ale i pro ochranu naší osoby či majetku.