Bez-Registru.cz

S eKontem KOMPLET od Raiffeisenbank máte vše, co od banky potřebujete

Není nad to mít ve svých věcech pořádek! Jedním z hlavních předpokladů toho, aby se Vám to dařilo, je jejich shromáždění na stejném místě. Tato podmínka pak obzvláště nabývá na své důležitosti v bankovním sektoru. Ideálním krokem k tomu, abyste měli vždy a všude správu svých financí pod kontrolou, je založení eKonta KOMPLET u Raiffeisenbank.

eKonto KOMPLET od Raiffeisenbank přináší řadu výhod

Je dobré vědět, že si Vás banka váží a dává Vám to náležitým způsobem znát. Jako majitelé eKonta Komplet přesně tento pocit zažijete. Co říkáte na to, že budete mít slevu 1 % z úrokové sazby Hypotéky na bydlení? Nepotřebujete ji? V tom případě Vás ale jistě potěší výhodný úrok ve výši 1,3 % na Spořicím účtu eKonto FLEXI! Jako bonus, o němž nikdy nevíte, kdy ho využijete, je potom možné hodnotit úrazové pojištění PROTECT pro případ úrazu a jeho následků, které je zahrnuto v ceně. Majitelům konta poskytuje Raiffeisenbank rovněž bezúročnou rezervu ve výši 1000 Kč pro případ, že by došlo k nedovolenému přečerpání účtu.

O výši poplatku za vedení účtu eKonto KOMPLET u RB rozhodujete sami!

Je jen na Vás, zda budete za svůj účet platit 129 nebo 250 Kč měsíčně! Jak je to možné? Jestliže budete účet eKonto Komplet aktivně využívat, částka, kterou budete hradit, bude nižší. Ke splnění podmínek postačí, když součet příchozích plateb na účtu bude minimálně 15 000 Kč měsíčně a Vy uskutečníte vždy nejméně tři odchozí transakce. Litujete nyní, že již máte svůj účet veden u jiné banky? Nemusíte! RB Vám k sobě převede Vaše trvalé příkazy k úhradě i souhlasy s inkasem, nevyjímaje SIPO. Do své původní banky přitom nemusíte vkročit, také zrušení Vašeho starého účtu vyřídí za Vás. Jestliže si svoji spokojenost nenecháte pro sebe, ale doporučíte banku i dalším lidem, můžete dokonce při splnění daných podmínek získat vedení svého účtu zcela zdarma!