Bez-Registru.cz

Jakým oceněním se pyšní Fio banka?

Jak poznat správnou banku? Pomohou recenze, různé nezávislé testy, hodnocení, stejně jako dominance v různých soutěžích. Podívejme se proto na to, jaká ocenění získala oblíbená Fio banka.

Tato banka už dávno není žádným nováčkem, jelikož je plnohodnotným členem bankovního segmentu. Nám jako klientům může nabídnout velmi dobré služby jak v oblasti bankovních účtů, tak i v oblasti investic, nebo úvěrů. I proto se nyní může pyšnit řadou ocenění. Tím nejzajímavějším je jistě dominance v soutěži Zlatá koruna. Zde jasně dominoval osobní i podnikatelský účet, stejně jako aplikace pro mobilní telefony, nebo investiční platforma. Nejsou to ale jediné úspěchy.

Fio banka je oceňována i za přístup i novinky

Že je bankou skutečně unikátní, to rozhodně potvrzují i finanční soutěže, jako třeba Bankovní inovátor, kde se hodnotí právě to, nakolik zajímavý přístup může banka nabídnout. Stejně tak může být hodnoceno i to, nakolik vstřícná je Fio banka ke svým klientům. Zde je určitě nezajímavějším úspěchem titul s názvem Nejvstřícnější banka roku, kterou právě tento bankovní poskytovatel dostává pravidelně, již od roku 2011. I to je ukázka toho, že je jedinečná.

U Fio je chváleno i bankovnictví či investice

Jak jsme zmínili, byla to třeba aplikace pro mobilní telefony, která byla v minulosti oceněna. Rozhodně se tak nestalo na jediné soutěži, jelikož banka dominovala i na řadě dalších. Ve všech případech to byl hlavně smartbanking a klasické internetové bankovnictví. Fio ale svírá ocenění i v oblasti investic jako takových. Příkladem může být ocenění Broker roku, který banka získala dvakrát. A že je dobrou volbou nejenom pro soukromé klienty, to dokazuje i ocenění Nejlepší banka pro podnikatele, což je titul získaný v rámci soutěže Český patron, za kterou stojí Hospodářská komora České republiky. Tedy známá a prestižní instituce.