Bez-Registru.cz

Jaké produkty a služby nabídne GE Money?

Každou banku poznáme hlavně podle toho, co vše nám je schopna nabídnout v rámci svých produktů a služeb. Zaměřme se proto na to, co konkrétně nám může přinést oblíbená GE Money.

Tato banka má na našem trhu nemalou tradici. Ta je spojena jak s její velikostí, tak i s jejím celkovým zázemím. To vše se následně pozitivně podepisuje na tom, co vše může banka svým klientům z řad soukromých osob nabídnout. To hlavní, co jistě využijeme, to je nabídka běžných účtů. Ty jsou ideální ke klasické správě našich financí.

U GE Money můžeme peníze také zhodnocovat

Není to jenom obyčejná správa našich financí, kdy využíváme účet jenom k tomu, abychom přijímali a odesílali peníze. Dnes nám GE Money nabídne také oblasti účtů spořicích. Díky nim můžeme naše finance také zajímavě zhodnocovat. A to s pevně daným úrokem a nulovým rizikem ztráty vkladu. O něco rizikovější je následně oblast investic. Zde už rizika jsou. Na druhou stranu je zde také jistota výraznějšího zhodnocení. Je tak na každém klientovi, jak se rozhodně a do které oblasti se v rámci zhodnocování svých finančních prostředků vrhne.

Dnes nám GE Money Bank nabídne i řadu půjček

Mluvíme-li o půjčkách, určitě nemáme na mysli jenom tu klasickou. Tedy něco tak běžného, jako je standardní neúčelová půjčka. Kromě ní lze využít i řadu dalších produktů, doslova jako stvořených na míru každému žadateli. Může to být jak kreditní karta či rezerva na bankovním účtu, tak to může být také hypotéka. Ideální, jak nám GE Money Bank pomůže s financováním koupě nebo stavby naší nemovitosti. Zapomínat však nesmíme ani na možnost financovat pomocí úvěrových produktů naše auto. I takovou spotřebitelskou půjčku může banka nabídnout těm, kteří chtějí jak automobil nový, tak i automobil ojetý. Řadu úvěrových produktů navíc nemusíme nutně sjednávat jenom na pobočce, protože mohou být dostupné také online.