Bez-Registru.cz

Jaké hlavní produkty nabízí UniCredit běžným občanům?

Klientela z řad běžných občanů dnes patří mezi tu základní, na kterou většina bank na našem trhu cílí. Výjimkou v tomto směru není ani UniCredit. Co konkrétně si v rámci produktů a služeb připravila?

Vše začíná správou financí, kterou dnes vyhledává nejvíce lidí. I proto to jsou bankovní účty, které umožní peníze nejenom přijímat, ale také odesílat. Ty jsou doplněny různými konty. U nich je zaměření jasné, a to hlavně možné zhodnocení finančních prostředků. To doplňují i varianty jak vkladů, tak investic. I tímto se banka zaměřuje na ty, kteří nehledají jenom běžnou správu peněz, ale hledají také jejich zhodnocování.

U UniCredit si lze také půjčit

Banka je dobrou volbou i pro tu klientelu, která si peníze nechce uložit, ale která naopak hledá možnosti, jak si peníze půjčit. Vše začíná klasikou, kam se řadí běžné úvěrové produkty – tedy v tomto případě půjčky. Mimo nich však UniCredit nabídne také výrazně vyšší úvěrové produkty. Ty mohou jít až do milionů korun. Jak jistě správně tušíte, v tomto případě se nejedná o nic jiného, než hypoteční úvěry. Ty jsou ideální pro každého klienta, kdo si chce splnit sen o vlastním bydlení. Ať už ho chce kupovat, rekonstruovat, nebo se rozhodne pro stavbu svého domu.

UniCredit Bank je v mnoha produktech i specifická

Výše jsme se zaměřili na naprostý základ, který také patří mezi to nejvyužívanější, co může banka svým klientům nabídnout. Zapomenout ale nesmíme ani na doplňkové a mnohdy i specifické služby. Patří sem nabídka karet. A to jak karet klasických debetních, tak i karet kreditních. Nechybí také online služby, které usnadní komunikaci s bankou, ale i využívání všech produktů. V čem není UniCredit Bank pozadu, to je i oblast pojišťovnictví. To se primárně netýká jenom úvěrových produktů a pojištění schopnosti splácet, ale i dalších oblastí našeho života.