Bez-Registru.cz

Jaké hlavní produkty Airbank nabídne?

I když se jedná o nejmenší banku na našem trhu, rozhodně se může Airbank poměřovat i s velkými konkurenty. A to proto, že nabídne poměrně zajímavé a také dobře hodnocené produkty. A jaké to jsou?

Týkají se segmentu nejenom správy financí jako takové, ale i segmentu jejich zhodnocování. Nechybí ale ani produkty úvěrové. Než se na vše podíváme detailněji, je třeba říci, že banka již lehce míří i do oblasti hypoték. Ty zatím ještě nenabízí, ale již má k dispozici související službu. Jde o převod hypotéky, tedy takzvané její refinancování. To se hodí ve chvíli, kdy již hypoteční produkt máte, ale chcete si ho zvýhodnit právě převedením jinam.

Potřebujete peníze? Airbank vám může půjčit

První oblastí, ve které banka nabídne své služby, je samozřejmě oblast půjček. Je jasné, že jde o bankovní úvěry, které jsou spjaty s výhodnými podmínkami získání. Dokonce tak výhodnými, že Airbank patří mezi nejvýhodnější možnosti na našem trhu. Půjčit si lze u banky až 600 000 korun českých, a to s jistotou využití peněz na cokoliv. Otevřena je ale i klientům, kteří již úvěrové produkty mají, ale chtějí si je zvýhodnit. Tedy buď refinancovat, nebo i konsolidovat. Obě možnosti jsou k dispozici.

Airbank internet banking vám umožní spravovat vaše peníze

Abychom tedy byli konkrétní, umožní vám to dané internetové bankovnictví v rámci bankovních účtů, které si můžete otevřít. Zajímavostí je, že to lze učinit třeba i z pohodlí vašeho domova. Základním produktem, který lze sjednat a v rámci služby Airbank internet banking sledovat, je běžný účet. Ten je ideální pro klasické klienty, kteří chtějí mít o svých financích přehled. Durhou možností je účet spořicí. A komu je určená ten? Samozřejmě těm klientům, kteří chtějí kromě správy peněz své finance také výhodně a efektivně zhodnocovat. A to bez jakéhokoliv rizika.