Bez-Registru.cz

Co nabídne Česká spořitelna v segmentu osobních financí?

Kdo patří mezi nejběžnější klienty banky? Jsou to samozřejmě běžní občané, kteří využívají služeb osobních financí. A těm toho může Česká spořitelna nabídnout více než dost. Podívejte se, co konkrétně.

Do banky dnes můžeme vyrazit z celé řady různých důvodů. Ty se sice ve většině případů týkají peněz, ale nemusí to být zase až tak velkým pravidlem. Právě tato banka se totiž specializuje i na oblast pojišťovnictví. Nabídne totiž svým klientům pojistné produkty, které mohou sloužit k jejich ochraně. Ty se vážou třeba k poskytovaným půjčkám a schopnosti splácet, stejně jako se mohou vázat také k ochraně. Třeba v rámci cestování do zahraničí.

Co nabídne Česká spořitelna v oblasti správy peněz?

Nejčastěji jdeme do banky ve chvíli, kdy potřebujeme naše peníze uložit, popřípadě zhodnotit, Mezi základní nabízené produkty tak patří bankovní účty. A to jak účty běžné, tak i účty spořicí. Oba lze využít na správu našich financí. Druhý jmenovaný se hodí hlavně ve chvíli, kdy chceme peníze i bez rizika zhodnocovat. K tomu jsou určeny i programy spojené s investicemi. A co nabídne Česká spořitelna v rámci těchto možností? Je to hlavně možnost vysokého zhodnocení vložených prostředků, s různými druhy rizik, bez možných garancí.

U CSAS lze peníze také získat

Banku můžeme navštívit i ve chvíli, kdy peníze nemáme, ale chceme je získat. Banka nabídne hned několik úvěrových produktů, které se mohou hodit každému. Primárně to jsou osobní půjčky, nebo kontokorent. Dále ale nabídne CSAS možnost financovat i naše bydlení. A to třeba pomocí hypoték, nebo dalších úvěrových produktů, které mohou souviset třeba s rekonstrukcí, nebo se stavbou našeho domu. Zapomínat však nesmíme ani na poslední oblast, v rámci které můžeme služeb banky využít. Jedná se o penzijní spoření, kdy se tak můžeme dobře zajistit na naše stáří.